Tragické listopadové zprávy

Poslední říjnový víkend byl tragický. V pátek 30.10. kolem 15h došlo u Karlova ke srážce osobního automobilu Peugeot 205 s osobním vlakem City Elephant jedoucího z Prahy. Šestasedmdesátiletá žena z Byšiček zranění na místě podlehla.

Vlak jel vysokou rychlostí, neb se auto rozlomilo a přední část zůstala v příkopu, zatímco zadní část auta vlak vláčel několik stovek metrů až téměř na úroveň dostihového závodiště. Motor zůstal ležet kousek od železničního přejezdu. Hasiči prohledávali okolí srážky, protože bylo podezření, že v autě byly osoby dvě. To se naštěstí nepotvrdilo. J e to náhoda, ale přesně před rokem (25.10.2008) se na tomto nechráněném železničním přejezdu střetl rychlík s traktorem. Tehdy však naštěstí nikdo nebyl zraněn. To se ovšem nedá říci o dvojnásobné smrtelné nehodě, která se tu odehrála před třemi nebo čtyřmi lety. Mělo by se uvažovat o pořízení závor, které by zabránily dalším ztrátám na životech. Na lysském výstavišti o víkendu proběhla výstava Exotika 2009, kde bylo k vidění krásné cizokrajné ptactvo, plazi, rybičky a jiná milá či méně milá zvířátka 🙂 Z posledním říjnovým dnem přišel “Helouvín”, který sice moc neslavíme, ale z přebytečné dýně jsme vydlabali veselý ksichtík 🙂 Fotogalerii z tohoto víkendu přineseme během týdne.

Komentáře
O Tomáš Vožeh 193 Článků
Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.