Místo Kauflandu sportovní hala č.2

Dva supermarkety Penny Market, dvě cyklo věže a teď další stavba číslo dvě.
Na místech nezrealizované stavby hypermarketu Kaufland vyroste nová sportovní hala.

Obyvatelé Lysé nad Labem se mohou těšit na novou sportovní halu v ulici Na Mlíčníku/Obchodní.

Na pozemku v ulici Obchodní/Na Mlíčníku měl ve stejný čas vyrůst obchodním dům Kaufland, který ovšem nedostal „zelenou“ ve své mateřské zemi.

Lysá nad Labem tedy pozemek od německého majitele zakoupila a ještě letos na jaře zde bude zahájena stavba nové sportovní haly, která bude sekundovat podobné multifunkční hale v ulici V Áleji. 

„Toto bude jediná sportovní hala v Lysé nad Labem“ hájí starosta města Karel Marek negativní názory, k čemu bude v Lysé nad Labem druhá podobná hala. Druhá hala, kterou postavilo minulé vedení města za sportovní halu nové vedení nepovažuje. 

„V ulici V Áleji je pouze předražená tělocvična“ zmiňuje další osoba z radnice, která chtěla zůstat v anonymitě. Někomu se možná zdá, že jde o žabo-myší válku. Lysá nad Labem však z toho vyjde jako město, které má dvě Penny, dvě cyklověže a již brzy i dvě sportovní haly.


Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.