Konec prázdnin

A je tu zase školní rok, prázdniny sice utekly, ale každý si je jistě na Řehačce užil po svém 🙂 Červenec byl značně deštivý a chladný, Jizera nad Káraným se vylila z břehů, Mlynářice se přes pole opět dva dny valila do Řehačky,

ale naštěstí se to osadníků netýkalo. Začátkem srpna vyšlo mimořádné vydání Řeháčka a záhy začala největší rekonstrukce mostku přes Řehačku. 20.srpna proběhl dětský den, který se letos pěkně vydařil i co se počasí týče. Hasiči z Byšiček dokonce vozili děcka motorovým člunem po Řehačce a nakonec se svezla i “stará garda” 🙂 Poslední srpnový víkend byl vydán jubilejní 20. Řeháček, který vyšel i s barevnou přílohou s fotografiemi z opravy mostku. Řeháčka již najdete v archivu a nyní připravujeme fotogalerii.

Komentáře
O Tomáš Vožeh 196 Článků
Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.