Tlumiče aut slaví. Silnice u Dvorců projde opravou

Třikrát sláva! Jedna z nejvytíženějších. ale bohužel i nejhorších příjezdových cest do Lysé nad Labem projde v červnu generální opravou.

Cesta směrem na Brandýs nad Labem a dálnici D10 do Prahy využívá denně velké množství obyvatel Lysé nad Labem. Poslední rok(y) je cesta v katastrofálním stavu. Především úsek v okolí Dvorců a směrem na Sojovice je pro řidiče a jejich plechové miláčky utrpením.

Výmolům u Dvorců je (snad) konec

Oprava bude rozdělena do dvou etap. První etapa proběhne od 3. 6. 2024 do 21. 6. 2024, druhá pak od 22. 6. 2024 do 14. 7. 2024. Celkově projde opravou asi 1,7 km úsek silnice 331. Oprava bude vždy situována tak, aby byl provoz řízen kyvadlově pomocí semaforu.

Opravou by pak měl projít ještě úsek od Dvorců směrem na Lysou. Zatím však nejsou k dispozici žádné informace, natož termíny oprav.


Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.