Soutěžní tipovačka s Prokonzole.cz

Největší on-line hračkárnu široko daleko – Prokonzole.cz, už vám asi představovat nemusíme. Věděli jste ale, že kromě tisíců Funko POP! figurek, hraček, her a herního merche, které jen tak nikde nenajdete, letos opět obhájili místo finalistů v soutěži ShopRoku 2022, kterou pořádá internetový srovnávač Heureka? A pozor, nově mají také polepenou výdejnu, takže až si k nim pojedete pro svou objednávku, určitě nezabloudíte!

Soutěž

A protože 1. červen byl v roce 1925 vyhlášen Mezinárodním dnem dětí, tak tu pro vás s Prokonzole.cz máme jednu parádní tipovačku, ve které můžete vyhrát dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v jejich e-shopu! A to už za trochu přemýšlení stojí, ne?

Pravidla téhle soutěže jsou jednoduchá, stačí si tipnout kolik plyšáků Stitch je v krabici na fotce. První, nejbližší tip v komentářích vyhrává. Soutěž potrvá do čtvrtka 8. června 2023. Vítěz bude po skončení soutěže uveden na Facebooku Lysecka, kde také probíhá hlavní část soutěže a kde se do souteže můžete zapojit. Soutěž má 1 výherce. Tak hodně štěstí v odhadu a všem dětem jen to nejlepší!

kolik plyšáků Stitch se asi krabici nachází?

Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.