Odjinud: Ve Staré Boleslavi roste nový nákupní park

Na druhý supermarket Lysá stále čeká

Byť už nemusí Lysáci závidět sousedům z okolních měst nákupní možnosti a sami si mohou již nějaký ten měsíc užívat nákupy v novém obchodním parku v Lysé nad Labem, tak zpráva o novém nákupním parku ve Staré Boleslavi potěší například dojíždějící do Prahy za prací po dálnici D10.

Nový nákupní park vyrostl (tedy přesněji řečeno stále roste) u nového kruhového objezdu na výjezdu (vjezdu) na dálnici D10 u Staré Boleslavi. Park nabídne několik nákupních jednotek. Některé jsou stejné jako u nás v Lysé nad Labem, některé však ne.

Billa, Teta, Super zoo nebo Jysk…

Supermarket Billa představovat nemusíme, neboť někteří z nás jezdí do stejného supermarketu do sousedních Milovic. Byť mnozí poukazují na vyšší ceny než u konkurence, obyvatelé Staré Boleslavi nový supermarket uvítají. Zatím zde mají totiž pouze Penny Market a Normu.

Drogérii Teta ani zverimex Super zoo představovat také nemusíme. Oba obchody máme od podzimu roku 2022 v našem městě. Chybět v nákupním parku nebude ani Trafika (Traficon a lékárna).

Dalším a posledním obchodem bude pak pobočka Jysk. Jysk je dánský obchodní řetězec prodávající nábytek a bytové doplňky.

Nový nákupní park o celkové rozloze 3,320m2 svůj termín dokončení ještě nemá, ale dle odhadu (již byly instalovány bannery s nápisy obchodů) můžeme s otevřením počítat v řádů týdnů.

Nový nákupní park ve Staré Boleslavi

Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.