Silvestr ve znamení teplotních rekordů

Lysá nad Labem přivítala rok 2023 se všemi náležitostmi přesně tak, jak se sluší a patří. Kromě tradičního ohňostroje na Nový rok jsme se i letos mohli s rokem odcházejícím rozloučit téměř „v kraťasech“. Letos však bylo teplo opravdu rekordní.

Na teplý konec roku jsme si asi již všichni zvykli. Ovšem konec roku 2022 byl teplotně extrémní i na poměry v době globálního oteplování. Na Silvestra se totiž teplota zastavila na 18°C. Jednatřicátý prosinec byl tak nejteplejším koncem v historii měření (od roku 1961)

Podobně jako v minulých letech přivítali lidé Nový rok ohňostrojem soukromím a 1. 1. 2023 se pak konal nejen v Lysé nad Labem ohňostroj koordinovaný. Ten v Lysé trval něco okolo osmi minut. O ohňostroj byl tradičně velký zájem. Na celý záznam se pak můžete podívat na Facebooku či na YouTube kanále Lysecko.cz

Novoroční ohňostroj v Lysé nad Labem (2023)
Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.