Lékárna Dr.Max otevře v OC Lysá nad Labem koncem listopadu.

Již téměř měsíc mohou obyvatelé Lysé nad Labem své nákupy směřovat do nového obchodního parku v Lysé nad Labem.

Z šesti obchodů, které přiléhají obchodu Tesco je otevřeno pět. Lékárna Dr. Max své brány ještě neotevřela. To se však během pár týdnů změní.

Od zástupců společnosti Dr. Max se nám podařilo zjistit, že nejzazší termín otevření je pondělí 28. 11. 2022. Pokud by společnost, zvládla otevřít dříve, učiní tak.

Zatím spokojenost

Podle prvních reakcí na Google recenzích se projevuje nadšení nad novým supermarketem Tesco. Lidé oceňují široký sortiment i vstřícné ceny především s věrnostní kartou Clubcard. (Ne není to reklama 🙂 )

I přilehlé obchody (tzv. retaily) se těší oblibě. Především tedy obchod Superzoo. U obchodu Pepco někteří poukazují na nižší sortiment než je v nedalekých Milovicích. Zde se však sluší říct, že Pepco v Milovicích je širokým sortimentem vyhlášené a jezdí sem i zákaznicí z měst, kde „svoje“ Pepco taky mají (například z Nymburka).


Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.