Zítra (29.9.2022) se v Lysé nad Labem otevírá (nejen) Tesco

Obyvatelé Lysé nad Labem se dočkali. Zítra v 8h se otevírá dlouho očekávaný supermarket.

Supermarkety především po roce 2000 vyrůstaly v malých, ale i větších městech lidově řečeno „jako houby po dešti“. Bohužel Lysá nad Labem byla dlouhou dobu opomíjena a obchody vyrůstaly v okolních městech.

Především v sousedních Milovicích se v průběhu let radovali hned 3x (Tesco, Billa, Lidl). Ovšem i v našem městě se nakonec blýská na lepší časy. Již zítra v 8:00h se totiž otevře nový nákupní park OC Tesco Lysá nad Labem.

Nákupní park Lysá nad Labem

Především na otevření nového supermarketu se těší většina obyvatel Lysé nad Labem. Po několika letech monopolistického postavení Penny Marketu se mohou místní těšit na konkurenci právě v podobě pobočky tohoto Britského řetězce.

Otevírací doba bude každý den stejná. Od 7 až do 22 hodin. Možnost nákupu v supermarketu se tak prodlouží o dvě hodiny, neboť již zmíněný Penny Market zavíral již v 20h. Kormě Tesca se zítra otevírají i obchody v přilehlém nákupním parku. Těšit se můžete na drogérii Tetu, zverimex Superzoo, lékárnu Dr.Max či obchody Sinsay, Pepco a KIK.


Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.