OC TESCO Lysá nad Labem – Prodejna PEPCO potvrzena

Je to oficiální a především maminky mohou slavit. Na podzim tohoto roku se v novém OC Tesco Lysá nad Labem otevře i velmi oblíbená prodejna PEPCO.

Jde tak o třetí potvrzenou prodejnu s celkového počtu šesti přilehlých obchůdků. Mimo Pepco se mohou nejen obyvatelé Lysé nad Labem těšit na obchod Sinsay a prodejnu chovatelských potřeb Superzoo

Další bude Teta?

Drogérie součástí nákupního parku byla potvrzena již dříve. Stále se však spekuluje nad řetězcem. S největší pravděpodobností to bude pobočka řetězce Teta. Tuto informaci se nám však potvrdit nepodařilo.

17. 9. se koná u OC Tesco Lysá nad Labem představení všech prodejen, které se na podzim v Lysé nad Labem otevřou.

Něco málo o společnosti PEPCO

Pepco je evropský řetězec oděvních a průmyslových diskontních obchodů. Pepco prodává hračky, oblečení, doplňky, kuchyňské potřeby a další sortiment.

Společnost byla založena na konci roku 1999 v Polsku jako pobočka řetězce Brown&Jackson.[1] Prvních několik let fungovaly obchody pod názvem L-stretcher.

V důsledku kapitálových změn v holdingu převzala společnost v roce 2004 společnost Pepkor se sídlem v Jižní Africe. V té době byl název společnosti změněn na Pepco. Byly zahájeny investice související s rozvojem sítě. Do roku 2012 společnost Pepco otevřela 400 obchodů v Polsku. V roce 2013 společnost vstoupila na dva nové trhy – Českou republiku a Slovensko. V roce 2015 se připojily další dvě země – Rumunsko a Maďarsko. O rok později měl řetězec přes 1 000 obchodů. V roce 2017 došlo k expanzi do Chorvatska, Slovinska a Litvy a na začátku příštího roku se přidalo Lotyšsko. V červnu 2018 měla společnost Pepco 1390 obchodů v devíti evropských zemích. (zdroj: Wikipedie)


Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.