Nákupní park vedle Tesca zná téměř všechny své obchody

Obchodní park (retail park), který se otevře společně s Tescem, zná téměř všechny své prodejny. Letos na podzim se otevře v Lysé šest nových obchodů.

Již nějaký čas se ví, že v novém nákupním parku najdeme kromě Tesca ještě obchody s oblečením, chovatelskými potřebami, drogérii či lékárnu. Jako první byl „odhalen“ obchod Sinsay, který se snaží expandovat do České republiky.

Druhý obchod byl obchod Superzoo, kde zákazníci kromě chovatelských potřeb najdou i živá zvířata. Naposledy byl potvrzen obchod oblíben především maminkami – PEPCO.

Možná Teta, ale možná také ne 🙂

Další dvě prodejny pak budou tedy drogérie a lékárna. Ani u jedné se zatím neví, který řetězec se do nákupního parku nakonec dostane. Potvrzené zatím není nic, ovšem mluví se o otevření drogérie Teta.

17. 9. 2022 se u budoucího nákupního parku koná představení všech obchodů. Nejpozději se tedy v tento datum dozvíme oficiální potvrzení všech šesti prodejen.


Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.