V srpnu se nové silnice dočkají na sídlišti i na Řehačce – HARMONOGRAM PRACÍ

Jak jsme již psali na sociálních sítích – v první polovině srpna se dočká rozsáhlé opravy silnic nejen sídliště v Lysé nad Labem, ale nový povrch dostane i hlavní silnice na Řehačce.

O rekonstrukci obou komunikací už od nás víte. Tento týden však na oficiálních stránkách města Lysá nad Labem přibyl podrobnější dokument ohledně oprav včetně harmonogramu těchto prací. První na paškál přijde oprava silnic v okolí Sídliště v Lysé and Labem včetně ulice Průběžná, Uzavřená a oblasti okolo parkoviště.


Od 11. 8 do 17. 8 přijde oprava silnice na Řehačce. Zde proběhne taktéž pokládka nového povrchu vozovky. Vjezd do této části bude omezen, a však měl by být zachován přístup k nemovitostem. S nějakým omezením ale zdejší zcela jistě počítat musí.


V tomto měsíci také proběhla oprava příjezdových cest do Byšiček a již zmíněnou Řehačku. V následujících dnech se zcela uzavře komunikace od závodiště až po Karlov. Objízdná trasa povede po (ne)zpevněné polní cestě buď od Kovony nebo od Altmanna.

Harmonogram prací

Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.