Info na víkend #8

Polovina prvního prázdninového měsíce je ta-tam. Jaké akce se v Lysé nad Labem a okolí konají právě tento víkend?

Výstava Květy 2022

Výstava se každoročně stává svátkem pro všechny milovníky křehké krásy květin a vzhledem k prázdninovému termínu jsou právě Květy cílem příjemných dnů letní dovolené. Letošní ročník se ponese ve znamení …PŘIJELA POUŤ. Vezměte své nejmenší a přijeďte k nám, součástí výstavy budou pouťové atrakce pro celou rodinu. (zdroj: vll.cz)

Festival umění

promění i letos na čtyři dny lyské výstaviště v kreativní centrum.
Od 14. – 17. července se tu potkají profesionální i amatérští umělci z mnoha oborů. Malba, grafika, sklo, keramika, porcelán, fotografie, šperky a další užité umění… workshopy, inspirace… Vystavovatelé předvedou svoje díla, mnozí z nich je budou na místě tvořit i prodávat.
Výbornou kávu s pěnou ve tvaru známé osobnosti Vám vyklouzlí úsměv na tváři.
Přijeďte se podívat, bude to stát za to! (zdroj: vll.cz)

Polabský voříšek

IV.ročník soutěžní výstavy psů – bez PP a kříženců všech věkových kategorií

Kino Lysá nad Labem

Krom filmů se můžete tneto víkend v sobotu můžete těšit na Letňák Fest

Botanicus Ostrádivadlo Koňmo

Tuto sobotu nám divadlo Koňmo přiveze Vyprávění starého vlka aneb pravda o Karkulce. Představení kombinující hru s marionetami, činohru a živě provedené písně určené jak pro děti, tak pro jejich rodiče.

Předpověď počasí

Čeká nás opět trochu „chladnější“ víkend. Teploty by měly v oba dva volné dny sahat k 22°C. Pro aktivity venku však ideální. Kdo neholduje teplým dnům, nechť si užívá. Příští týden se totiž léto (a to především to tropické) opět přihlásí o slovo.


Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.