Tipy na víkend #4 – tipy, kultura, počasí

Čeká nás tropický víkend. Většina z nás asi bude ráda za stín, bazén či přírodní koupání. Kdyby jste přeci jen zatoužili, tak pro vás i tento týden přinášíme tipy na následující dny pracovního klidu.

Výstaviště Lysá nad Labem

Již od čtvrtka 16. 6. 2022 probíhá na výstavišti v Lysé nad Labem série výstav. Výstavy jako růžová zahrada, lázeňský veletrh, výstava senior či výstava komunál bude rozmanitou výstavou začínajíc od květin, přes výběr lázeňského pobytu, až po výstavu komunální techniky a městského mobiliáře. Více se pak dozvíte na stránkách výstaviště Lysá nad Labem.

Festival Relaxfest

Druhý ročník hudebního festivalu ve sportovním areálu RelaxEasy

Léto v Lysé

Rodinný festival nejen hudby pořádající Pizzerie Matylda

Kino Lysá nad Labem

Tento pátek a víkend se můžete v kině Lysá nad Labem těšit na filmy jako Rakeťák, Jurský svět: Nadvláda. kdyby radši hořelo či náměsíčníci. Více naleznete na webu kina

Počasí: Teplo, horko, tropy a vedro.

Čeká nás opravdu tropický víkend. Teploty budou přesahovat subtropických 35°C. Proto je nutné se chránit před přímým slunečním svitem a dodržovat pitný režim.


Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.