Tipy na víkend #3 – tipy, kultura, počasí

Tento víkend se v okolí koná mnoho kulturních akcí. Nebojíme se dokonce říct, že o víkendu si skutečně přijdou na chuť všichni.


Votvírák v Milovicích a filmová hudba v Lysé nad Labem

Milovické letiště hostí tento víkend jeden z největší hudebních festivalů tohoto roku. Jak jsme již psali zde ve článku, na festivalu Votvírák vystoupí přední kapely a hudebníci české scény. Namátkově vybíráme skupiny Krištof, Mirai, Rybičky 48, Xindl X či legendu Jaroslava Uhlíře.

V neděli se koná v kině v Lysé nad Labem akce Večer filmových a muzikálových melodií. Začátek hudební akce je v 17h a 19:30. Vstupné činí 150 Kč.

U kina ještě zůstaneme. Tento víkend se můžete vydat na filmy jako Zakleté jeskyně, Jurský svět: Nadvláda či animovaný film Náměsíčníci.

Počasí

Tento víkend bude letní! Po sérii deštových srážek, by měl následující víkend být ve znamení letních teplot okolo 25 stupňů a sluníčka, ale mi nějakého toho mráčku. Vydařit by se tak měl nejen hudební festival v Milovicích, pro který je dobré počasí jeden ze základních kamenů úspěšného průběhu akce.

Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.