Info na víkend #2 – tipy, kultura, počasí.

Obnovujeme pravidelnou páteční sérii „Info na víkend“. Každý týden (snad) budeme čtenářům představovat tipy na víkend. Nepřijdete ani o akce z okolí či předpověď počasí, aby bylo možno si případné návštěvy jednotlivých akcí dopředu naplánovat.

Akce a kultura

V týdnu, konkrétně ve středu proběhl tradiční Den detí. Několik akcí se událo již 1.6, tedy na datum, na který tento světový den připadá. Pár akcí se však koná i tento víkend. Vybírat můžete z akcí v Lysé nad Labem, Milovicích či Ostré.

Kino Lysá nad Labem

Tááák, dětičky jsou již vydováděné a teď je řada na dospělých. Co tahle návštěva kina v Lysé nad Labem? O víkendu se zde hrají filmy jako Zakletá jeskyně, Tři tygři ve filmu, opěvované pokračování kultovního filmu Top Gun či Pánský klub. Celý program kina naleznete zde.

Asi největší trhák kin v poslední době – Top Gun: Maverick

Počasí

Počasí v sobotu bude stát pod psa. Na druhou stranu slibovaná sobotní zálivka přijde vhod nejen zahrádkářům. Sucho před nástupem léta je již teď velké. Pár předpovídaných kapek tedy přijde vhod. Pršet má však spíše v noci a v první polovině dne.
Neděle by již měla být, co se počasí týče lepší. Teploty by mohly opět šplhat nad 25°C. Letní den je tedy v neděli velmi pravděpodobný. Opět opakujeme, že předpověď není nikdy 100%. Takže žádné „jééé na Lysecku psali, že bude svítit sluníčko a ono zase chč..prší“ 🙂

Samozřejmě pokud máte další tip na nějakou tu kulturní vložku na tento víkend, napiště do komentářů na našem Facebooku 🙂


Další články na Lysecko.cz


#Lysa Benátky Byty Milovice Byšičky cyklostezka Doprava Dvorce Dětský den Fotky Historie II/272 Instagram Kino Lysá nad Labem Kultura Labská Cyklostězka Lidl Litol Lysanadlabem LYSÁ NÁS SPOJUJE Lysá nad Labem Léto Milovice Mírová Nadjezd Nádraží Nákupy obchvat OC TESCO P+R Parkování Počasí Rekonstrukce STAN stavby Tesco volby Volby2018 Volby 2020 Vánoce Výstaviště Lysá nad Labem zima Čelákovice ČSA Řehačka Žabák

Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.