V Lysé roste Tesco před očima. V Čelákovicích otevře Lidl prodejnu již letos.

Nákupní možnosti v Lysé a okolí se stále rozrůstají. V nově vybudované ulici Průmyslová v Lysé nad Labem roste OC Tesco téměř před očima. V Čelákovicích se již letos mohou těšit na nákupy v nové prodejně Lidl.

V nově vybudované ulici Průmyslová můžou obyvatelé Lysé nad Labem sledovat stavbu, na kterou se čekalo desítky let. Za tamním fotbalovým hřištěm roste „obchodní centrum“, které bude čítat Tesco o střední velikosti (větší než v Milovicích, ale menší než v Brandýse).

Mimo Tesco zde roste celkem šest prodejních jednotek, které ještě více zpříjemní nakupování. Zatím se stále přesně neví, které konkrétní obchody zde nakonec „zakotví“. Mluví se však o Lékárně, Zverimexu či prodejně s oblečením a domácími potřebami. Stavba jde dle plánů a tak platí i termín otevření, který je naplánován na třetí čtvrtletí tohoto roku.

Těšit se na nové nákupní možnosti mohou i obyvatelé Čelákovic. zde již byla zahájena výstavba nové prodejny Lidl v ulici Toušeňská. Prodejna roste hned vedle místního Tesca a supermarketu Billa. Termín otevření ještě samozřejmě znám není. Mluví se však o konci roku 2022.


Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.