OC Tesco se v Lysé nad Labem otevře ve 3. čtvrtletí roku 2022

Tak jak vedení města Lysá nad Labem slibovalo, tak učinilo. V nejnovějších Listech města Lysá nad Labem nejdeme aktuální informace o výstavbě dlouho očekávaného obchodního centra Tesco u nově vybudované ulice, která spojuje ulici Průmyslová a ulici Jedličkova.

Léta čekání je u konce! V roce 2022 přivítá druhý supermarketový řetězec. U nově vybudované ulice u hřiště v již odstartovala léta připravovaná výstavba obchodního centra, která v našem městě chyběla a po které obyvatelé tak dlouho volali.

Ve třetím čtvrtletí roku 2022 by své brány mělo otevřít britský supermarketový gigant Tesco. Dlouho se řešilo, jak velké vlastně Tesco v Lysé nad Labem bude. Z původního projektu velkého hypermarketu Tesco sešlo. Díky tomuto ústupu však zbude místo pro dalších šest obchodních jednotek (podobně jako je tomu například v Milovicích).

OC Tesco se v Lysé nad Labem otevře v roce 2022

Drogerie, domácí potřeby, zverimex, …

O jaké prodejny se bude jednat se zatím neví, neboť majitelé pozemku a stavebníci ctí obchodní tajemství. Ovšem informace o tom, že se zde bude prodávat především domácí potřeby, drogerie a potřeby pro chovatele či léčiva. Dle těchto informací lze usuzovat, že prodejny budou hodně podobné jako právě v již zmíněných Milovicích. Zdali se bude jednat o Pepco, Kik, Super ZOO či lékarnu Dr. Max si budeme muset ještě nějaký čas počkat.

Již za rok vánoční nákupy tedy budou v Lysé nad Labem o poznání komfortnější. Před Vánoci padne i dlouhotrvající monopol diskontu Penny. Obyvatelé tuto změnu uvítají z otevřenou náručí.

Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.