Google recenze Lysá nad Labem

Google recenze

Google recenze. Kdo by neznal hodnocení na největším vyhledávači světa? Lidé se dle něj rozhodují kde a co si pořídí, kde si naplánují pracovní schůzku, kam si v poledne zajdou na oběd, či kam pozvou svou vysněnou dívku na rande nebo kde a co si dnes objednají k večeři. Velká většina se dle Google recenzí řídí natolik, že mohou ovlivnit plánovanou návštěvu dané destinace. Jak si ale v těchto recenzích vedou podniky v Lysé nad Labem a jak si vlastně vede město jako takové?

Ještě než začneme kategorizovat, kritizovat či chválit je nutné uvést na pravou míru to, že ani tyto Google recenze nejsou vždy směrodatné, neboť je píší lidé. A jak víme, těm stačí málo ke špatnému dni a pak si svojí zlobu vybijí právě na takových to internetových portálech. Proto prosím berte celý článek jako takovou zajímavost, než jako něco, dle čeho se řídit.

Nákupy potravin. Raději do večerky než do Penny

Začneme něčím, kam se obyčejný člověk dostane minimálně jednou či dvakrát do týdne. Řeč je o supermarketech a obchodech se smíšeným zbožím. Nejlepší hodnocení v Lysé nad Labem má obchod „Potraviny u výstaviště“, která dle celkového počtu 190 hodnocení průměrně 4,3 hvězdy (jedna hvězda představuje nejhorší bilanci a naopak pět hvězd mají ty nejlepší podniky). Stejně hodnocena je i prodejna potravin na sídlišti.

Nejhorší hodnocení pak mají obě prodejny Penny Marketu. Ta u nadjezdu má 3,5 a prodejna Penny na náměstí má hodnocení ještě o dvě desetiny horší. Lidé v recenzích často naráží na nepořádek v prodejnách, malý sortiment či nedostatek pečiva ve večerních hodinách. V nejlépe hodnocených prodejnách naopak tyto věci lidé chválí.

Google recenze - Penny
Penny Market na Google renezích propadl

Ostatní nákupy

Lysá nad Labem je rájem malých obchůdků. Většina soukromníků se o své živobytí stará s velkou láskou. Toho si pak všímají i recenzenti. Barvy laky na náměstí Bedřicha Hrozného, tamní papírnictví, železářství, cykloservis v ulici ČSA, internetový e-shop Prokonzole či výroba skla v Litoli. Všude tam dosahují Google recenze těch nejlepších hodnocení. Lidé chválí přístup, ochotu, ceny ale i sortiment.

Restaurace a kavárny

I zde se setkáváme s poměrně vysokým hodnocením takřka všech větších zařízení tohoto typu v Lysé na Labem. Na nejvyšší příčce se usadila Maka Coffee s hodnocením 4,8. Lidé chválí kvalitu dortíků, kávy ale i ochotu obsluhy a interiér. Na pomyslném druhém místě pak skončila Restaurace na Řehačce, která prošla v minulých letech obrovskou proměnou, kterou zákazníci náležitě oceňují. Špatně nedopadl ani Daniel´s Burger či klasické restaurace U Bílé Labutě, U Krále Václava, ale ani jídelna na nádraží. Tady všude se hodnocení drží nad krásnými čtyřmi hvězdami.

Lékárny

Zde bude hodnocení jednoduché, neboť v Lysé jsou „pouze“ dvě lékárny. Lepší hodnocení má Magistra lékárna (Šprokova lékárna) kde si lidé pochvalují především personál (hodnocení 4,9 je velmi krásné a takřka bezchybné).
Dr. Max v Lysé nad Labem je pak hodnocen 4,1 hvězdy. Zde se lidem povětšinou v recenzích nelíbí přístup obsluhy.

Čerpací stanice

I čerpací stanice máme v Lysé dvě. Lépe si v dle Google recenze vede samoobslužná čerpací stanice na Ranči s hodnocením 4,3. Lidé chválí ceny pohonných hmot i ceny za použití myčky  na čerpací stanici v Jedličkově ulici. Naopak na obsluhu musíte mít dle recenzujících zde „kliku“. Chválí se ovšem možnost vyzvednout PPL balíky a je zde i Alzabox.

Stavíte? Tak k Nikol

Potřebujete-li jakýkoliv stavební materiál, doporučuje se dle recenzí navštívit stavebniny Nikol, která drží hodnocení na úctyhodných 4,7 hvězdy. Dobře hodnocené jsou ale i obě stavebniny pod nadjezdem. Poslední dobou se sice v recenzích poukazuje na nedostatek materiálu a dlouhou dodací dobu, avšak za tento celoevropský problém zdejší stavebniny nemohou a od uživatelů Google recenzí není fér dávat za toto podnikům malá hodnocení.

Google recenze
Malé obchůdky se v Lysé těší velké oblibě

Oprava aut a autoservisy

Při poruše automobilu máte v Lysé nad Labem hned několik možností, kde svého plechového miláčka nechat vyléčit. Nejlepší hodnocení má autoservis u STK směr Milovice. Zde ovšem musíme uvést, že zdejší hodnocení (všech pět hvězd) mají na svědomí pouze čtyři uživatelé. Proto, zde může být hodnocení trošku zavádějící. Ovšem ti, co servis navštívili, byli spokojeni na 100%. Rychlost, ochotu a ceny si uživatelé váží v servisu Michal Stolín směr Stratov na 4,7 hvězdy. Dobré hodnocení pak má ještě servis Dušan Kučera na Kačíně. Zde se často ubírají hvězdy za dlouhou čekací dobu.

Lysá nad Labem

Zde se musíme přesunout z portálu Google recenze na recenze na Facebooku. Ovšem ani tak to nebude hezké počtení. Lidé městu často vytýkají špatný stav komunikací. Dokonce se ozývají hlasy nač jezdit na tankodrom do Milovic, když je i v Lysé nad Labem. Dále je zde hodně vyčítáno chování vedení města k občanům.

Lépe jsou však hodnocení „městské části“ jako je Řehačka, Dvorce a Byšičky. Návštěvníkům se líbí především klid a krajina. Místní pak v recenzích občas poukazují, že Lysá nad Labem jakožto mateřské město za ně zapomíná a soustředí vše jen na sebe. Do nedávna absence kanalizace (na Řehačce chybí dodnes) špatný stav komunikací či absence veřejného osvětlení na již zmíněné Řehačce, jsou pak nejčastěji zmiňované nedostatky od místních.

Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.