Tesco v Lysé nad Labem skutečně vyroste

Tesco
Tesco v Lysé nad Labem skutečně vyroste. Spekuluje se o tom již delší dobu. Dá se říci, že už desetiletí, neboť první zmínka záměru vybudovat zde pobočku tohoto britského řetezce se datuje do roku 2009, kdy měla být stavba zahájena. Jak je již známo, stavba se nakonec nerealizovala. Nyní je však situace jiná a sám tiskový mluvčí Tesca nám informaci ohledně znovuobnovení zájmu výstavby prodejny potvrdil

Tesco mezi lety 2009 až 2011 mělo vyrůst za fotbalovým hřištěm. Ovšem po odporu místních obyvatel plán britského řetězce nevyšel. Stavba „padla k ledu“ a Tesco dokonce nějaký ten čas dokonce pozemek prodávalo. Ani prodej se však nezdařil a Tesco opravdu tak chystá výstavbu prodejny na tom samém místě, jako tomu mělo být před 10 lety

Jelikož se o tomto faktu již nějakou dobu „šuškalo“ (dokonce se na toto téma rozpovídal pan starost při rozhovoru na rádiu Patriot), obrátili jsme s dotazem na vedení společnosti, jak to tedy ve skutečnosti je. Obratem přišla odpověď od tiskového mluvčího, který potvrdil, že Tesco chystá v ČR stavbu několika prodejen, včetně Lysé nad Labem.

Další podrobnosti mluvčí nesdělil, hned jak to ale prý bude možné, bude Tesco informovat širokou veřejnost.

Tesco v Lysé nad Labem vyroste. A co Lidl?
Tesco v Lysé nad Labem vyroste. A co Lidl?

Větší než v Milovicích

Jak již bylo zmíněno, Tesco by mělo vyrůst za fotbalovým hřištěm, v místě, kde vznikne nová komunikace, která spojí ulici Jedličkova a ulic,i která navazuje na ulici „Na Mlíčníku“.
Tesco by mělo být o něco menší než to v Čelákovicích, ale zase o něco větší než Tesco, kde nakupují obyvatelé Milovic.

Součástí stavby by mělo být i několik dalších nákupních jednotek ve stylu „Retail Parku“, což je také obdoba toho, co je k vidění u sousedů v Milovicích, kde mají svoje prodejny Pepco, Dr. Max nebo drogérie Teta.

Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.