Jarní uzavírky nejen v Lysé nad Labem

Minulý rok byl ve znamení velkých oprav. Největší akcí byla samozřejmě rekonstrukce nadjezdu, která spojuje Lysou nad Labem a Litol. Za malou akci však nelze považovat ani rekonstrukci ulice Stržiště a Ke Karlovu. Ani letos se však Lysé nad Labem uzavírky nevyhnou. Jaro a léto bude totiž opět ve znamení oprav. První velká uzavírka začíná již za pár dnů

Oprava silnice Semice – Lysá nad Labem

Již od 16. 3. 2020 až do 30. 6. 2020 bude uzavřena silnice II/272 mezi Lysou nad Labem a Semicemi, kde bude probíhat kompletní oprava této komunikace. Objízdné trasy povedou pro osobní vozidla přes Nehvizdy, Jirny, Zápy následně po dálnici D10 na sjezd u Staré Boleslavi a nakonec přes Sojovice a Dvorce do Lysé nad Labem.

Doporučujme sledovat dopravní informace. Zatím se totiž neví přesně kdy, ale letos se počítá s demolicí a omezením dopravy na objízdné trase. Konkrétně u Staré Boleslavi by se letos měl bourat zdejší most přes dálnici.

Nákladní doprava bude dle webu města Lysé nad Labem vedena takto:

  • Směr od Hradce Králové po D11
  • Směr Praha po D0 na D10,
  • Ve směru od Liberce po D10
  • Směr Praha dále po D0 na D11
  • Ve směru od Teplic,
  • Po Vysočanské radiále a dále směr Lysá nad Labem po D10,
  • Směr Starý Vestec po D11
Uzavírky_Most_Bohumila_Hrabala
Most Bohumila Hrabala si od automobilů odpočine
Uzavření přejezdu u Karlova

Trpělivostí se musí obrnit i obyvatelé Byšiček a Řehačky. V rámci optimalizace traťového úseků Lysá nad Labem – Čelákovice bude ve dnech 17. 05. 2020 až 08. 06. 2020 uzavřen přejezd u Karlova. Objízdná trasa bude vedena ulicí Čechova, Ke Kovoně a dále po neznačené zpevněné polní cestě zpět na silnici č. 3315

Uzavírky v Lysé nad Labem a okolí na jaře 2020

Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.