Nový web je tu!

Webové stránky prošly hned na začátku roku velkou obměnou. Staré stránky běžely na dnes již zastaralém systému, kam bylo cokoliv nahrát docela složité. I proto nebyla aktivita na stránkách nikterak závratná. Nyní ale stránky běží na nejnovější verzi redakčního systému WordPress. Stránky za sebou mají již bohatou historii.

Založeny byly již v září roku 2004, tehdy na webové adrese www.sweb.cz/osada.lysecko (viz první obrázek). Sweb v té době nabízel pouze velmi omezený prostor, a tak byly stránky přesunuty na adresu www.lysecko.unas.cz a dostaly vylepšený design (obrázek č.2). Následovalo doladění vzhledu (obrázek č.3). V roce 2011 došlo k přesunutí webu na doménu prvního řádu tedy na www.lysecko.cz.

Další velká aktualizace proběhla v roce 2013, kdy proběhla další změna vzhledu. Změna to byla vskutku velká (obrázek č. 4). Rok na to opět další změna vzhledu (obrázek č.5). Tento vzhled stránkám vydržel až do velké rekonstrukce stránek v roce 2016 (obrázek č.6). Tento design (až na malé drobnosti) vydržel téměř dva roky, než ho nahradil nynější vzhled. Stránky za dobu její existence navštívilo přes 40 tisíc návštěvníků. Největší nápor zažily stránky při povodních v roce 2006.

 

Obrázek č.1 (2004)
Obrázek č. 2 (2007)
Obrázek č.3 (2008)
Obrázek č. 4 (2013)
Obrázek č.5 (2014)
Obrázek č.6 (2016)
Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.