Léto je fuč

Prázdniny utekly jako voda a než se dětičky stačily rozkoukat a uvědomit si, že mají nejdelší volno v roce, tak už zase musí zpátky do školních lavic. O prázdninách se toho událo mnoho. Jak jste si asi všimli, letos bylo poněkud tepleji, než jiná léta. Jestli jste

pociťovali, že je vám větší teplo než v předchozích letech, tak věřte, že jste v tom nebyli sami. Letošní léto bylo jedno z nejteplejších (možná nejteplejší vůbec) v historii měření. Teploty atakovaly v mnoha dnech hranici 39°C a deště bylo taktéž pomálu. Webové stránky jsme o prázdninách trochu zanedbávali. Ovšem činili jsme se na Facebooku, kam jsme dávali vše podstatné. Na fotky z léta se můžete podívat právě na FB nebo pod tímto článkem. Další věc je doplnění archívu Řeháčka. V archívu najdete všech dvaatřicet vydání.

Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.