Podzimní info

Kvůli pár problémům s internetem máme zhruba dvouměsíční skluz se slíbenou zásobou informací. Opravená silnice Zprvu zmíníme hbitou opravu silnice v osadě i před ní, která započala hned týden po schůzi osadníků se starostou Lysé.

Byl to totiž jeden z bodů, který se projednával na Řehačce začátkem září. Díky záplatám již nehrozí ztráta kolečka 🙂 Výstavka v Káraném V sobotu 20.10.se konala v Káraném při výročí 230let od založení obce pěkná výstavka dokumentů a historických fotografií. Kromě ní tam byla přehlídka hasičské techniky a další doprovodné akce. Některé historické souvislosti obce a jejího blízkého okolí jsou doposud neznámé a tak víte-li něco více, obraťte se na p.O.Křivánka, který nové informace rád uvítá. Více ve zpravodaji Haló Káraný, kde bude v každém čísle uveřejněna část zmíněné výstavky. Mimochodem, kdo by si ji chtěl prohlédnout celou, má stále možnost prohlédnout si ji v úředních dnech a hodinách OÚ Káraný v zasedačce v 1.patře. Konec vlečky do Káraného Na popud magistrátu hl.m.Prahy, které vlečka patří se po prázdninách započalo s rychlou demontáží vlečky od sv.Václava do vodárny v Káraném. Co teď s ní asi bude?

Komentáře

Autor:Tomáš Vožeh

Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.