Poprázdninové info

Už jsme tu zpět z prázdnin a budeme Vás opět zásobovat informacemi. Nejprve jsme na net umístili opraveného Řeháčka, kde jsme byli špatně informováni o opravě mostku přes Řehačku. Vše uvádíme na pravou míru. V neděli 2.9. nás navštívil p. Jiří Havelka (starosta

Lysé nad Labem) a spolu s osadníky řešil několik bodů, které nás v osadě nejvíce trápí. Více o setkání se starostou v sekci Články. 28.6.2007 Nastává čas dovolených, takže se pro tuto dobu s Vámi loučíme a na další příspěvky od nás se můžete těšit nejspíš zas od září. Možná něco přidáme aj o prázdninách podle toho, jak čas dovolí. S pozdravem tvůrci webu a redaktoři Řeháčka – Toommiik @ Luukky 26.6.2007 Začátkem července se chystají hned dvě zajímavé akce. Prvního července jsou dostihy na z závodišti a druhou akcí je šestý ročník slavností Labe. Slavnosti Labe se konají v neděli 8.července od 15:00 v areálu Veslařského klubu Lysá n. L. v Litoli. Vstup je volný. Registrace soutěžících všech kategorií bude od 14.45 hodin. Přijďte si se svými přáteli změřit síly na Dračí lodi (start v 15.15 hodin). Po 16.00 hodině bude zahájena soutěž o nejoriginálnější plavidlo a koupací úbor. Na závěr je plánován táborák s hudebním doprovodem.

Komentáře
O Tomáš Vožeh 193 Článků
Zakladatel informačního webu www.lysecko.cz. Autor příspěvků na webu a správce sociálních sítí Lysá nad Labem - Lysecko.cz na Instagramu, Facebooku a Twitteru. Obyvatel Lysé nad Labem (Řehačky). Nadšenec do moderních technologií a sociálních sítí. Fanoušek Applu a pražské Sparty.